+34 966 868 620 (Landline)
+34 695 592 402 (Mobile)
mail@solalbir.com

EnglishEspañolNorsk NynorskNederlands

EnglishEspañolNorsk NynorskNederlands

Over ons

Over ons

Uw investering in Spanje

Ons teams stopt niet voor ze uw perfecte appartement , villa of grondstuk gevonden heeft hier in Spanje.

Daarom werken wij actief voorafgaand met telefoon, internet, en in onze burelen om een een gerichte zoekactie in de geselecteerde zone op te zetten ( Albir, Alfaz, Altea, La Nucia Benidorm, Polop).

Om dit te leveren hebben wij wel een hoeveelheid aan inlichtingen nodig wat uw kriteria zijn over bevoorbeeld kwaliteit, ligging, zwembad, garage etc… Het is onze job om u die vragen te stellen, zodat we een zo fijn mogelijke selectie kunnen maken om zo uw droomhuis te vinden voor de vooropgestelde prijs.

Wanneer we dan deze woning hebben gevonden, staan wij u bij met het ganse aankoopproces. Dit kan gaan over het aanvragen van een NIE nr, het openen van bankrekeningen, de notariële akte bij de notaris.

Wanneer je dan je droom vervult hebt, en je de trotse eigenaar bent van een Spaanse woning, hebben we de ervaring dat je achteraf nog steeds enige begeleiding nodig kan hebben. Wij kunnen u ook daar mee helpen met onze “ Multi service” Dit kan gaan over waar je het beste je meubelen zou kopen, of voor zwembadonderhoud, tuinwerken, schoonmaak en reparaties.

Indien u echter uw huis wil verkopen in onze regio, kontakteer ons vrijblijvend om een schatting te krijgen en de voorwaarden en legale/fiscale verplichtingen te bespreken die een Spaans verkoper heeft. Wij apriceren ten zeerste uw kontaktname gezien we constant meer eigendommen nodig hebben in onze portfolio,

We zijn er om u te helpen, kontakteer ons nog vandaag!

Ons team
Ragnhild “Sol” Stenbo

Ragnhild “Sol” Stenbo

Manager & Agent

Mobile (+34) 695 592 402
Email: sol@solalbir.com

Language:

Tove Hyldahl-Iversen

Tove Hyldahl-Iversen

Agent

Mobile (+34) 661 279 014
Email: tove@solalbir.com

Language:

Walter Matthijssen

Walter Matthijssen

Sales Manager

Mobile (+34) 607 846 520
Email: walter@solalbir.com

Language:

Lucas de Roover

Lucas de Roover

Agent

Mobile (+34) 693 711 147
Email: lucas@solalbir.com

Language:

Stephen Elliott

Stephen Elliott

Sales & Marketing

Mobile +47 901 67 557
Email: stephen@solalbir.com

Language:

Karine Welter

Karine Welter

Agent

Mobile (+34) 693 711 146
Email: karine@solalbir.com

Language:

Raquel Castellanos

Raquel Castellanos

Sales Secretary

Mobile (+34) 697 175 577
Email: raquel@solalbir.com

Language:

Irena Medina

Irena Medina

Agent

Mobile (+34) 693 711 145
Email: irena@solalbir.com

Language:

Vincent Bou Jr.

Vincent Bou Jr.

Agent

Mobile (+34) 639 227 079
Email: vincent@solalbir.com

Language:

EnglishFrançais
Open chat
1
Let's chat!
Hello! What brings you to Solalbir today?

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Accept